Basın Bültenleri Fuar Sonuç Raporu Foto Galeri
Konsept Hedef Kitle Nerde ve ne zaman Online Davetiye Organizatör Destekleyen Kuruluşlar Destekleyen Medya Kuruluşları
Broşür Katılım Koşulları Katılımcı El Kitabı Rezarvasyon ve Fuar Hizmetleri Lojistik Stand Hizmetleri
Viv Türkiye Tanıtım Çalışmaları Reklam ve Sponsorluk
Otel Bilgileri İstanbul Hakkında Fuar Alanına Ulaşım
Proje Grubu Bölgesel Acenteler Adres Bilgileri

VIV TÜRKİYE 2015 FUAR GAZETELERİ


12 Haziran 2015 tarihli gazete
13 Haziran 2015 tarihli gazete

DÜNYA KANATLI SEKTÖRÜ VIV TÜRKİYE 2015 FUARI’NDA BULUŞTU


viv

Tavukçuluk sektörünün Türkiye’deki buluşma adresi olan VIV TÜRKİYE 2015, HKF Fuarcılık AŞ organizasyonuyla İstanbul Fuar Merkezi, Salon 9, 10, 11’de ve fuar alanın dışına kurulan profesyonel çadır alanında kapılarını yedinci kez açtı. Bu seneki fuara dünya kanatlı sektöründen 153’ü yerli, 359’u yabancı toplam 512 firma direkt veya dolaylı katılarak üç gün boyunca en yeni ürün ve hizmetlerini sergiledi.

T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Bilimsel Tavukçuluk Derneği Türkiye Şubesi Başkanı Prof. Dr. Rüveyde Akbay ve HKF Fuarcılık Genel Müdürü Bekir Çakıcı açılışta konuşma yaptı. Ayrıca, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Burhan Demirok ve İstanbul İli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamit Aygül’ün yanı sıra fuarı destekleyen dernek ve kuruluşların başkanları da açılışta hazır bulundu.

 

 

Şimdiye kadarki en büyük VIV TÜRKİYE fuarı
“Dünya Fuar Endüstrisi Birliği - UFI” Onaylı Fuar Sertifikası’na sahip olmasının yanı sıra “Avrupa Tarım Fuarları Federasyonu EURASCO”ya da üye bir etkinlik olan VIV TÜRKİYE, düzenlenmeye başladığı tarihten beri Türk kanatlı sektörünün beyaz et, yumurta, ekipman ve teknolojileri konusunda söz sahibi firmalarını bir araya getirerek sektörün ihracat potansiyelini arttırmaya yönelik önemli katkılar sağlıyor. Merkezi Hollanda’da bulunan VNU Exhibitions Europe konsorsiyumuna ait uluslararası tescilli marka olan VIV fuarlarının Türkiye ayağı olan VIV TÜRKİYE, hem Türkiye’deki hem de bölgedeki en büyük ve tek, dolayısıyla da tavukçuluk ve teknolojileri alanının vazgeçilmez fuarı olmayı başardı. 2013 senesine göre yüzde 10’luk büyüme gösteren bu seneki fuar şimdiye kadar düzenlenen en büyük VIV TÜRKİYE Fuarı olarak tarihe geçen fuar, dünya üzerinde düzenlenen diğer VIV fuarlarından farklı olarak sadece tavukçuluk sektörüne yönelik düzenlenen ve bu yönüyle dünyanın en büyük ikinci VIV fuarı oldu.

VIV TÜRKİYE 2015 alım heyetlerini ağırladı
11-13 Haziran tarihleri arasında düzenlenen fuarı yurt dışından gelen toplam 350 kişilik alım heyetleri de ziyaret etti. Birleşik Arap Emirlikleri, Kosova, Cezayir, Fas, Tunus, Sudan, Filistin, Lübnan, Ürdün, Irak, Bulgaristan, İran, Yunanistan, Katar, Azerbaycan, Hindistan, Türkmenistan, Tataristan, Kazakistan, Bahreyn ve Gürcistan’dan gelen alım heyetleri fuar katılımcıları ile görüşmeler gerçekleştirdi.

 

 

VIV TÜRKİYE 2015 ziyaretçi rekoru kırdı
2013 senesindeki katılım rekorunu kıran bu seneki fuar, aynı zamanda ziyaretçi rekoru da kırdı. 2013 senesinde 8 binin üzerinde ziyaretçi çeken fuar, bu sene ziyaretçi rekoru kırarak 16.122 sektör profesyonelini fuara çekti. Ziyaretçi sayısını yüzde 100 arttıran VIV TÜRKİYE 2015 bu bakımından da gerçek anlamda başarı sağladı. VIV TÜRKİYE 2015’in fuar sonrası detaylı ziyaretçi ve katılımcı raporu için buraya tıklayın.

Fuar süresince düzenlenen yan etkinliklerde kanatlı sektör mercek altında alındı
VIV TÜRKİYE 2015 kapsamında fuarla birlikte eş zamanlı olarak düzenlenen seminer ve panel gibi yan etkinliklerde kanatlı sektörü ve bu sektördeki en son teknolojiler ele alındı. Fuarda HKF Fuarcılık ve Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu (KTG) tarafından “Kanatlı Sektörü ve Gelecek Hedefleri” başlıklı bir panel düzenlendi. Ayrıca fuar katılımcılarından Tavsan, Munters Türkiye ve Muyang da birer seminer düzenledi. 2017 için yerinizi şimdiden ayırtın 27-29 Nisan 2017 tarihleri arasında 8.si düzenlenecek VIV TÜRKİYE Fuarı için katılım ve rezervasyonlar başladı. Geç kalmadan fuarda yerinizi almak için bize şimdiden başvurabilirsiniz.

 © 2014 VNU Exhibitions Europe Gizlilik bildirimi Kayıt ve Şartlar Yasal uyarı