Basın Bültenleri Fuar Sonuç Raporu Foto Galeri
Konsept Hedef Kitle Nerde ve ne zaman Online Davetiye Organizatör Destekleyen Kuruluşlar Destekleyen Medya Kuruluşları
Broşür Katılım Koşulları Katılımcı El Kitabı Rezarvasyon ve Fuar Hizmetleri Lojistik Stand Hizmetleri
Viv Türkiye Tanıtım Çalışmaları Reklam ve Sponsorluk
Otel Bilgileri İstanbul Hakkında Fuar Alanına Ulaşım
Proje Grubu Bölgesel Acenteler Adres Bilgileri

VIV TÜRKİYE 2017 FUAR GAZETELERİ


7 Temmuz 2017 tarihli gazete
8 Temmuz 2017 tarihli gazete

Güncel Doluluk Oranı 75%


viv


9. kez düzenlenecek Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı VIV TÜRKİYE 2019, 21.000 m2’lik alanda, 45 ülkeden katılacak 500 ün üzerinde firma ve 25.000den fazla alıcıya ev sahipliği yapacak.

13-15 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. salonlarında düzenlenecek VIV TÜRKİYE Hollandalı VNU Exhibitions Europe lisansı altında HKF Fuarcılık tarafından 9. Kez düzenleniyor. HKF Fuarcılık A.Ş. olarak benimsediğimiz kolay kayıt ve profesyonel alan içi hizmetler politikamız ile tüm katılımcı firmalarımızın konforunu sağlayarak fuar sırasında maksimum verim almasını sağlıyoruz.

Zengin ziyaretçi veri tabanımızla ise tüm katılımcılarımızın sektörün en ciddi alıcıları ile buluşmasına imkan yaratıyoruz.

Yerinizi Ayırtmak ister misiniz?
VIV TÜRKİYE 2019 Stand Satışlarımız geçen yıllara oranla çok daha hızlı ilerliyor ve stand alanları hızla tükeniyor. Satış ekibimiz size her şekilde yardımcı olmak için hazır. Katılım şartları veya daha detaylı bilgi için Fuar Müdürü, Hande Çakıcı (hande@hkf-fairs.com), ile irtibata geçebilirsiniz.

Sponsor olmak ister misiniz?
Sponsorluk seçenekleri fuar öncesi ve fuar sırasında farkındalığınızı artıracaktır. Kanatlı sektörünün birinci sınıf uluslararası ihtisas fuarı 9th VIV TÜRKİYE 2019 sponsorluk paketleri hakkında daha detaylı bilgi için Fuar Müdürü, Hande Çakıcı (hande@hkf-fairs.com), ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 © 2014 VNU Exhibitions Europe Gizlilik bildirimi Kayıt ve Şartlar Yasal uyarı