MENU ☰ 

VIV TÜRKİYE
ETKİNLİK HABERLERİ

AVIAGEN ANADOLU

Broyler ve Broyler Damızlıkların Genetik ve Ekonomik Potansiyelini Ortaya Çıkartmak için En Son Teknolojiye ve Yerel Tesislere Yatırım Yapmak

Fuarın ikinci günü saat 13:30-15:00 arasında bir bilgilendirme toplantısı düzenleyecek olan Aviagen Anadolu’nun Genel Müdürü John McGrellis, 100’den fazla ülkedeki müşterilerine, sektörün en iyi bildiği ve en çok itibar ettiği ana damızlık ve damızlık civciv ırkları tedarik ettiklerini, kanıtlanmış başarılı bir geçmişi olan bu ırklarla ilgili kazandıkları tecrübeleri bu toplantıda aktaracaklarını söyledi.

Altı konuşmacının bilgi vereceği etkinlikte ilk sunumu Aviagen Anadolu Genel Müdürü John McGrellis yapacak ve damızlıkların genetik potansiyelini artırmak için teknolojiyi nasıl kullandıklarını aktaracak. Ardından firmanın Satış Müdürü Kayhan Gürsel, entegrelerin Aviagen ürünlerinden ne tür ekonomik faydalar sağlayabilecekleri hakkında bilgi verecek. Daha sonra Aviagen’e Sorun başlığı ile söz alacak Aviagen UK Ltd. Ross TMEA Kıdemli Teknik Müdürü Rodert Haggarty, Aviagen UK Ltd. Ross TMEA Int. Teknik Servis Müdürleri Murat Yakar ve Dr. İbrahim İbrahim, Aviagen UK Ltd. Ross TMEA Int. Teknik Servis Veterineri Dr. Pavel Shkarlat dinleyicilerin sorularını yanıtlayacak.


detaylar için tıklayınız

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.
VNU EXHIBITION UNDER LICENSE